Tura Reklam
Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için kaydolun.

Şirket Profili

1976 yılında, 50 m2’lik küçük bir atölyede fırça sanatı ile başlayan meslek hayatımız; bugün 5.500 m2 + 1.500m2 toplamda 7.000 m2 kapalı alan, 4.000 m2 açık alan olmak üzere; toplam 11.000 m2’lik alanda faaliyet gösteren endüstriyel sanayi reklamcılığına dönüşmüştür.

Sektöründeki yenilikleri sürekli araştıran,yurtiçi ve yurtdışı fuarlara düzenli olarak katılan, AR/GE ve ürün geliştirme faaliyetlerine önem veren, teknolojik alt yapı ve makine parkuruna sahip olan ve yeniliklerde öncü olan firmamız; vizyonunu her geçen gün artırarak sektöründe önde gelen firmalar arasında yerini almıştır.

Yurtiçinde ve yurtdışında Avrupa’da Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Makedonya...; Orta Doğu ve Afrika’da Katar, Suriye, Irak, Lübnan, Liberya, Nijerya, Cezayir, Libya, Etüyopya...; Asya’da İran, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan… başta olmak üzere bir çok ülkede projeli reklam uygulamalarını başarı ile tamamlayan firmamız hedef çıtasını sürekli olarak yükseltiyor. Başlıca ürünlerimizi ve faaliyet alanlarımızı; Cephe Giydirme, Işıklı&Işıksız Tabela, Pylone, Totem, Megaboard, Çatı&Yol Levhaları, 3D Kutu Harfler, Araç Giydirme, Led Ekran, Led Aydınlatma Sistemleri, Fuar&Teşhir Standları, Ürün Standları, Kanopi&Markiz, Kent Mobilyaları(CPL-Raket, Otobüs Durağı, Megalight, Rolling Systems), İndoor Reklam&Dekorasyon, CNC Router Kesim, Lazer Kesim, Dijital Baskı olarak sıralayabiliriz.

Faaliyetlerimiz süresince verdiğimiz hizmetler ise; Ölçü&Tespit, Tasarım ve Projelendirme, Proje Yönetimi, Danışmanlık, Üretim, Sevkiyat&Lojistik, Montaj, Servis&Bakım’dır. Bunun yanında, değişen ve gelişen tüketici beklentileri, reklamcılık sınırlarının genişlemesi, sektördeki global gelişmeler, firmamızı medya sektöründe yatırım yapmaya teşvik etmiştir. Bunlardan birincisi; outdoor reklam alanlarında faaliyet gösteren GETS MEDYA ‘dır. İkincisi ise, NETMECRA GÖRSEL İLETİŞİM adı altında iştiraki olduğumuz, indoor reklam alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketimizdir.

Firmamız; yüksek iş ahlakı ve sorumluluğu ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde başarının keyfini birlikte yaşamak için, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyacaktır. 1976'da fırça sanatı ile başlayan ve heyecanımızı bugünlere taşıyan; değerli müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

"Sizi tanımak bizim, TURA'yı tanımak sizin kazancınız olacaktır"

Yön. Krl. Bşk. Yusuf TURAN

Tura Reklam