Tura Reklam
Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için kaydolun.

Makina Parkuru & Üretim

Özel ve Seri üretime yönelik işlerde, müşterilerimizin talep ve isteklerine cevap verecek her türlü ekipman ve makine parkuru tesisimizde yer almaktadır. Aynı zamanda sektörümüzün gerektirdiği her türlü yeni yatırımlara da devam etmekteyiz. Kullandığımız bu yeni teknolojiler, müşterilerimize kaliteli ve kalıcı çözümler sunmamıza imkan sağlamaktadır.

Kaliteli bir üretimin, tek başına makine parkuru ile yapılamayacağı açıktır. Kaldı ki yoğun emek gerektiren sektörümüzde, işçilik faktörünü yok sayamayız. Böylece mevcut personelimizin ve takımımıza yeni katılan her yeni personele, gerekli eğitimlerin verilmesine de devam edilmektedir. Verilen eğitimlerle personelimizin, işin çözümüne katılımı sağlanmakta; motivasyonunu artırcı düzenlemeler yaparak da performanslarını artırmaktayız. Personelimizin en değerli kaynaklarımız olduğunu biliyoruz. Ekip olarak birbirimizin çalışmalarına destek veriyor, işbirliği ve saygı çerçevesinde güçlü bir takım olma yolunda ilerliyoruz.” Birlikte çalışıyoruz, başarıyoruz.”

Firmamız bünyesinde; Hafif Metal, Ağır Metal, CNC Router Kesim, Lazer Kesim, Alüminyum İşleme, Kompozit Panel İşleme, Dijital Baskı, Laminasyon, Plotter&Folyo Kesim, Ağaç İşleme, Boyahane, Sevkiyat&Lojistik, Montaj bölümleri bulunmaktadır. Bu birimlerimizin verimliliklerini ve performanslarını artırarak; müşterilerimize kalıcı çözümler sunuyoruz.

Tura Reklam