Tura Reklam
Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için kaydolun.

Projelendirme

Günümüzde dinamik hale gelen ve sürekli değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için; kusursuz bir iş üretebilmenin ilk adımı olarak, ölçü ve tespitle işe başlıyoruz. Konusunda uzman keşif ekibimiz mevcut durumla ilgili gerekli bilgileri alıp, (Detaylı Ölçü, Mevcut Saha Resimleri, Teknik Detaylar, Montaj Detayları) bunları tasarım ve proje ekibi ile paylaşır. Müşterilerimizin beklentilerini, fikir ve önerilerini de dikkate alan tasarım ekibimiz; iki boyutlu ve 3 boyutlu modellerle projelendirme çalışmalarına başlar. Projelendirmede dikkat ettiğimiz önemli hususlar şöyledir;

  • Tasarlanacak işi, üretim imkanları dahilinde projelendirmek gerekecektir. Aksi taktirde tasarlanan projenin üretime dönüştürülememesi, işi güzel bir tasarımdan öteye götüremeyecektir.
  • Hayat akışının hız kazandığı, teslim sürelerinin kısaldığı şu günlerde; projenin teslim süresini minimumda tutmak ve verdiğimiz terminlere uymak vazgeçilmez ilkemizdir.
  • Doğaya ve çevreye saygılı olmak, gelecek nesillere yaşayabilecekleri bir dünya bırakmak, milli kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak amacıyla, tasarladığımız her üründe fire oranını minimumda tutmayı hedefleriz.
  • Firmamız uyguladığı tüm projelerde, insan sağlığını korumak ve çevre güvenliğini sağlamak amacı ile mühendislik hesapları ve statik değerlendirmeleri yapmaktadır.
  • Yapılan işlerin görselliğini etkin kılmak ve diğerlerinden ayırmak amacıyla;  tabuları yıkmak, alışılmışın dışına çıkmak, kabukları kırmak, fark yaratmak, takip edilmek, taklit edilmek, taktir edilmek,  projelendirme ekibimizin ilham kaynağı olmuştur.
  • Global rekabetin arttığı günümüzde, müşterilerimize minimum maliyetle maximum faydayı sağlamak, ergonomik ürünler üretmek,  projelendirme ekibimizin hedefleri arasında yerini alır.

Tura Reklam